Informacje ogólneInformacje ogólne Salonu Piekności Psów „FAFIK”

 

 1. Terminu wizyty należy ustalić bezpośrednio w salonie lub telefonicznie pod numerem telefonu 607-913-735 (proszę dzwonić od godz. 8:00 do godz. 20:00)
 2. Prosimy o punktualne przyprowadzanie psa na wizytę, w przypadku rezygnacji z wizyty lub spóźnienia, bardzo prosimy o wcześniejsze poinformowanie o powyższym fakcie
 3. Z uwagi na wysoką jakość świadczonych usług wszystkie psy kąpane są na miejscu w Salonie. W przypadku nie stawienia się w salonie w ustalonym terminie i nie odwałanie wizyty prosimy o wpłatę w wysokości 50% wartości usługi za nasz czas i stratę jaką ponosimy. Nie rozliczenie się z nami jest jednoznaczne z rezygnacją z naszych usług .
 4. Klienci, którzy po raz pierwszy odwiedzają Salon, proszeni są o okazanie potwierdzenia aktualnego szczepienia psa przeciw wściekliźnie.
 5. Psy chore nie będą przyjmowane (w trosce o bezpieczeństwo, zdrowie i komfort pozostałych psich klientów)
 6. Psy w podeszłym wieku będą przyjmowane na odpowiedzialność właściciela
 7. Psy z wadą serca lub epilepsją przyjmowane będą na odpowiedzialność właściciela (za pogorszenie się stanu zdrowia psa w tym wypadku nie bierzemy odpowiedzialności)
 8. W Salonie Piękności Psów „FAFIK” nie stosuje się żadnych środków uspokajających ani usypiających
 9. Właściciel psa może być obecny podczas zabiegów pielęgnacyjnych, którym poddawany jest Jego pupil. W międzyczasie zaś, można w miłej atmosferze napić się herbaty lub kawy i poczytać ciekawą lekturę
 10. Wszyscy czworonożni klienci muszą posiadać ważne szczepienie przeciw wściekliźnie
 11. W przypadku stwierdzenia obecności insektów u psa, zostaną one obowiązkowo usunięte na koszt właściciela psa
 12. Skorzystanie z wizyty w Salonie jest jednoznaczne z zaakceptowaniem niniejszych warunków

 

Serdecznie Państwa zapraszam

Agnieszka Jarosz