RegulaminInformacje ogólne Salonu Piekności Psów „FAFIK”

 

 1. Terminu wizyty należy ustalić bezpośrednio w salonie lub telefonicznie pod numerem telefonu 607-913-735 (proszę dzwonić od godz. 9:00 do godz. 19:00)
 2. Prosimy o punktualne przyprowadzanie psów na umówioną wizytę. Zwracamy się z prośbą o kontakt w przypadku możliwości spóźnienia się a w przypadku całkowitej rezygnacji z usługi o poinformowanie nas minimum 24 godziny przed jej terminem również w sobotę i niedzielę. Brak informacji o odwołaniu usługi ze strony Klienta spowoduje naliczenie opłaty dodatkowej w wysokości 50% jej wartości i płatnej przed kolejną wizytą. Można dokonać rozliczenia przelewem (numer konta na www.salon-fafik.pl) albo bezpośrednio w salonie.
 3. Z uwagi na wysoką jakość świadczonych przez nas usług wszystkie psy kąpane są w salonie
 4. Do salonu psy należy wprowadzać na smyczy.
 5. Przy pierwszej wizycie w salonie, klienci będą proszeni o okazanie aktualnego potwierdzenia obowiązkowego szczepienia psa przeciw wściekliźnie. Wszystkie psy muszą posiadać ważne szczepienie przeciw wściekliźnie.
 6. Właściciel psa jest bezwzględnie zobowiązany o poinformowaniu obsługi salonu o stanie zdrowia zwierzęcia w przypadku choroby w tym szczególnie chorób przewlekłych bądź ukrytych co może skutkować odmówieniem usługi.
 7. Psy agresywne nie będą obsługiwane. Wiąże się to z możliwością nie wykonania bądź niedokończeniem usługi. Jeżeli zachowanie psa stwarza zagrożenie dla obsługi oraz siebie samego zostanie oddany właścicielowi niezależnie na jakim etapie wykonane są na nim czynności fryzjerskie. Pracujemy bardzo ostrymi narzędziami co w przypadku psów agresywnych naraża zwierze na szczególne niebezpieczeństwo.
 8. Właściciel nie pozostaje w salonie z psem podczas wykonywania usług.
 9. W przypadku wizyty psów bardzo zaniedbanych prowadzimy dokumentacje zdjęciową i filmową. Często pod filcami i kołtunami mogą znajdować się zmiany skórne takie jak rany i odparzeliny. Jeżeli stwierdzimy rażące zaniedbania zastrzegamy sobie możliwość zgłoszenia tego faktu odpowiednim służbom. Dobro naszych czworonożnych przyjaciół jest naszym priorytetem.
 10. W przypadku wykrycia insektów u psa zostaną one obowiązkowo usunięte na koszt właściciela psa.
 11. Korzystanie z usług Salonu Piękności „Fafik” wiąże się z zapoznaniem się oraz zaakceptowanie regulaminu oraz jego warunków.

 

Serdecznie Państwa zapraszam

Agnieszka Jarosz